Sohbet hemde ücretsiz.

Farklı bir sohbet anlayışı, sohbet edebileceğiniz katılımın yüksek olduğu bir sohbet ortamıyla sizi alışılmışın dışında bir sohbet odasıyla tanıştırıyoruz.Kurallar basit, kendinizi gösterin yapabileceğiniz tek şey samimiyetinizi yada karakterinizi ortaya koyup asil sohbetinizle göz doldurmak.Bunu yaparken kendinizi kaybetmeyin. Sohbetin ne demek olduğunu asıl sohbet neymiş dedirten tekrar sohbete gereken önem verilmesi gerekliliğini gözler önüne seren sohbet sitesi. Asil gerçek sohbet budur dedirtiyor. Şimdiye kadar sohbet sitelerinde gezmiş ve hatalar yapmış olabilirsiniz. Şimdi beyaz bi sayfa açma zamanı gelmiş olabilir bu beyaz sayfayı asil bir şekilde doldurun ve Kendinizi daha iyi hissedin. TIKLAYINCA SOHBETE BAŞLARSINIZ GİRİŞ YAPMAKTA ÇOK KOLAY.

Arkadaşım dostum sevgilim sohbet edelim

Sohbet sitelerinde arkadaş seçimi üzerine değerlendirmeler.
Sohbet ettiğiniz kişinin özellikleri ve sizin aradığınız özellikler üzerine yorum yapmak yanlış olur .çünkü sohbet arkadaşlığı normal arkadaşlıktan farklıdır.Bu farklılıkları oluşturan sanal sohbet ortamlarındaki kişilerin gerçeklikleri konusunda düşülen ve düşünülen hatalardır.
Görüntüye pek önem vermediğinizi söyleyebilirsiniz ama tanıştığınız kişinin görüntüsüyle uyuşması her arkadaşlıkta önemlidir .Görüntüsüyle örtüşmeyen bir kişiyle iyi bir sohbetiniz arkadaşlığınız olabilir ama siz istemeyerek de olsa görüntüsünü merak edersiniz ve kafanızdaki imajla bütünleşmesi gerektiği varsayımı daima vardır.Bu nedenle görüntülü sohbetle arkadaşlık daha akılcıdır, rasyonalist bir yaklaşımdır.
Kameralı sohbet bazen yetmemektedir." Bu nereden çıktı şimdi  " diyenleriniz olabilir. Tabi ki beklenilen bir ses tınısı da vardır. kameralı sohbet ediyorsunuz.Her şey gayet iyi derken sesinin tınısında olabilecek bir iticilik sizi karşınızdakinden soğutabilir.Bunun dışında engelli insanlar vardır.
Bedensel eksiklik olabilir , kusur olabilir,yara izi ,ciltte lekeler .vs vs  saymakla bitmez. Arkadaş seçiminde bunları da mı göz önünde bulunduracağız ? Hayır demek istediğim bu değil.Demek istediğim sizi neler bu arkadaşlıktan alıkoyabilir ,uzaklaştırabilir diye fikriniz varsa seçiminizde gözardı edilmemelidir. Bütün bunları umursamayacak insanlarda vardır. Kısmen kabul edebilecek insanlarda.
Sohbet arkadaşlığı konusunda görüntülü sesli sohbet etmenin getirdiği sonuçlarla şekillenmiş bir arkadaş seçimi üzerine bir ayrımı konu edindiğimizi tekrar belirtmek isterim.

Belirtilen hususlar dışında sadece arkadaş seçimi değil .Kameralı ve sesli sohbet ortamlarının sitelerinin getirdiği nesnellik .Görüntüsünü sesini duyabiliyor olmanız elle tutulan sonuçlar doğurabilir . Bayan arkadaş arıyorum ,eş arıyorum ,sevgili arıyorum ,erkek arkadaş arıyorum.Arama motorlarında sıkça aratılan kelimeler olduğu düşünülürse, bu siz olun veya karşınızdaki olsun durum değişmez..Hedef teşkil edildiğinizde yada birini kendinize yakın hissettiğinizde bu bir yakınlaşma yolunda ilerlediğinde görüntülü  sesli sohbet ettiğiniz kişinin sadece görüntüsü yada sesiyle değerlendirenlerde olabilir.Kastettiğim kesinlikle bu değildir.
Eş seçiminde , sevgili seçiminde ,Arkadaş seçiminde nasıl kıstaslarınız, aradığınız birtakım özellikler varsa kameralı sohbet odalarında da kıstaslarınız olması doğal ve olması gerekendir.Ama sesli kameralı birçok sohbet edilen sitelerin birçoğu ücretsiz üyelik ücretsiz mesajlaşma ücretsiz hediye gönderme seçeneklerini yoktur bunlara itibar etmeyiniz.Biz bir kameralı sohbet sitesi olarak ücretsiz , bedava bir şekilde hizmet vermek için uğraşıyoruz.Sizin bilgilerinizi istemiyoruz .güvenli bir sohbet için görüntülü ve sesli sohbetin getirdiği tüm güzellikleri yaşamanızı ve kart bilgileri gibi bilgilerinizi kimseyle paylaşmayınız. Bizi tavsiye edebileceğinizi düşünüyoruz. Kameralı sesli sohbet ortamı olarak gönlünüz güzel , sözünün anlaşılır ,  neşeniz bol olsun arkadaşlar.iyi sohbetler

İlginizi çekebilecek makaleler
Tanışma arkadaş aramak
Sesli Sohbet etmek
Bayanlarla sohbet etmek
Görüntülü sohbet etmek